XXII Niedziela Zwykła

Niedziela, 4 września 2022 19:50

1. Serdecznie witamy i pozdrawiamy wszystkich uczestniczących w dzisiejszą niedzielę we Mszy św. w naszym kościele.
    Msze św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, o 11:30 suma i wieczorem o 19:00. Nieszpory o godz. 18:30.
    W czasie Mszy św. o godz. 9:00 zostaną poświęcone tornistry najmłodszym uczniom naszej szkoły.
    Od jutra (poniedziałku) Msze św. wieczorne będą odprawiane o godz. 18:00, a na Zamku o 19:00.
    - czwartek 8.09 - Święto Narodzenia NMP. Poświęcenie ziarna przeznaczonego do siewu.Odpust w Harklowej przeniesiony jest na niedzielę 11.09. o godz. 1130.
  3. Rozpoczęcie pracy formacyjnej dla kandydatów do bierzmowania, ministrantów, lektorów i scholi odbędzie się w poniedziałek 12. września. Szczegóły podamy za tydzień.
  4. W najbliższą niedzielę odbędzie się 30.Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Rozpoczęcie Drogą Krzyżową od Piłata o godz. 9:00, a o godz. 11:00 Mszę św. odprawi ks. abp Marek Jędraszewski. Serdecznie zachęcamy do udziału.
  5. Strażacy z Niedzicy – Zamku mają obiecane nowe auto strażackie. Mają zgromadzoną sporą sumę pieniędzy, ale jeszcze im brakuje. Zwracają się z uprzejmą prośbą do mieszkańców Zamku o wsparcie i pomoc w realizacji tego zadania. W najbliższą niedzielę przejdą po domach i będą kwestować na ten cel. W imieniu swoim i strażaków bardzo dziękujemy.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.