II Niedziela Zwykła
15.01.2023
  1. Msze św.: godz. 7:30 w jęz. słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy - Zamku, suma o godz. 11:30 i o 18:00. O godz. 17:30 zapraszamy na Nieszpory.
    Dziś trzecia niedziela miesiąca. Taca w czasie Mszy św. i ofiara w kopertach są przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Rada Parafialnaoczekuje na zainteresowanych od godz. 17:00 w salce katechetycznej. Spotkanie odchodzącej rady parafialnej po skończonych obowiązkach w niedzielę wieczorem.
    Kalendarz liturgiczny:
    - wtorek 17.01 - wspomnienie św. Antoniego, opata
    - czwartek 19.01 - wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
    - sobota 21.01 - wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu pamiętajmy szczególnie o naszych babciach i dziadkach
  2. Spotkania:
    - poniedziałek - Wspólnota Światło Słowa,
    - wtorek bierzmowani: kl. VIII – 1645, kl. VI i VII po Mszy św.,
    - środa – Matki w Modlitwie,
    - piątek – młodzież,
    - sobota – Mały Apostoł o 15:30.
  3. We wtorek o godz. 17:30 Nabożeństwo do Św. Jana Pawła II, w środę po Mszy św. adoracja Matek w Modlitwie połączona z Nowenną do MB Bolesnej, w piątek o godz. 17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  4. Od 18 do 24 stycznia przeżywamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości”.
  5. Zgodnie z postanowieniem papieża Franciszka przyszłą niedzielę będziemy przeżywać jako czas dziękczynienia za Słowo Boże.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela, Staś.