XXV Niedziela zwykła

Niedziela, 18 września 2022 09:10

1. Nasza parafia pielgrzymuje do Fatimy. Pielgrzymi modlą się za nas, również my ogarnijmy ich naszą modlitwą, by bezpiecznie powrócili do swoich domów.
    Msze św.: o godz. 7:30 w języku słowackim, 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, o 11:30 suma i wieczorem o 18:00.
    Dziś w liturgii wspominamy św. Dominika Savio. Jest patronem dzieci i młodzieży. O godz. 17:00 zapraszamy na adorację w ich intencji i Nieszpory. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, by przed Najświętszym Sakramentem prosić o łaskę wierności Panu Bogu.
    Po Mszy św. o godz. 10:15 odbędzie się zebranie wiejskie w remizie OSP w Niedzicy – Zamku. Pan Sołtys wraz z Radą i panem Wójtem gorąco zapraszają.
    Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Ofiara na tacę i w kopertach przeznaczone są na cele inwestycyjne w naszej parafii. Bóg zapłać! Panowie z Rady Parafialnej czekają na zainteresowanych w salce katechetycznej od godz. 17:00.
    - poniedziałek 19.09 -wspomnienie MB Saletyńskiej. Odpust w Łapszach Wyżnych – suma o 11:00
    - wtorek 20.09 - wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Taegon, kapłana, Pawła ChongHasang i Towarzyszy
    - środa 21.09 - Święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
    - piątek 23.09 - wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana
  3. W przyszłą niedzielę z okazji Św. Michała Archanioła zostanie odprawiona Msza św. o godz. 11:00 przy kaplicy ku jego czci. Nie będzie Mszy św. o 10:15 i 11:30. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian. W tym dniu także odpust w Dębnie. Suma o godz. 11:30.
  4. Nabożeństwa: w poniedziałek po Mszy św. adoracja grupy modlitewnej Światło Słowa Bożego w środę adoracja Matek w modlitwie, piątek o 17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.
  5. W niedzielę 2.10 organizujemy wyjazd na czuwanie nocne na Jasną Górę. Wyjazd o 16:00 a powrót ok godz. 4:00. Zapisy w zakrystii.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.