XXVIII Niedziela Zwykła

Niedziela, 9 października 2022 19:43

1. Msze św. o godz. o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00.
    „Veritatis splendor” to hasło XXII Dnia Papieskiego, który dzisiaj przeżywamy. Po Mszy św. można złożyć ofiary na pomoc Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia dla uzdolnionej młodzieży.
    Odpust w Mizernej – suma o godz. 11:00.
    Codziennie o godz. 17:30 zapraszamy na różaniec, na Zamku o 16:30.
    - wtorek 11.10 - wspomnienie św. Jana XXIII, papieża
    - środa 12.10 - wspomnienie bł. Jana Beyzyma, kapłana
    - czwartek 13.10 - wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana
    - piątek 14.10 - wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy
    - sobota 15.10 - wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  3. W czwartek 13.10 zapraszamy na ostatnie w tym rokuNabożeństwo Fatimskie.Rozpoczniemy o godz. 18:00 Mszą św. z poświęceniem nowej figury przywiezionej z Fatimy, potem różaniec fatimski z procesją Eucharystyczną i figurą MB Fatimskiej wokół kościoła (przynieście świece).
  4. W tym tygodniu różaniec poprowadzą:
    • Poniedziałek - Wspólnota Słowa Bożego
    • Wtorek - Klasa Vb
    • Środa - Klasy I i II SP
    • Czwartek - Dzień Fatimski
    • Piątek - Róża Zwiastowania NMP
    • Sobota - Klasy 0 i Przedszkole
    • Niedziela - Rada Parafialna
  5. Bierzmowani:spotkanie we wtorek o godz. 16:45 klasa VIII i po Mszy św. klasy VI i VII.
  6. Mały Apostoł zaprasza na spotkanie dzieci (z kl. I-VI) w sobotę o godz. 16:00.
  7. Grupa Młodzieżowa zaprasza młodzież od kl. VII SP na spotkanie. piątek po Mszy św. wieczornej.
  8. Grupy dorosłych: a) Światło Słowa spotkanie w poniedziałek, b) chór we wtorek po Mszy św. wieczornej, c) Matki w Modlitwie w środę.
  9. Spotkanie popielgrzymkowe z Fatimy w sobotę o godz. 14:00.
  10. Bardzo dziękujemy za udział w czuwaniu na Jasnej Górze i w Ludźmierzu.
  11. Na potrzeby młodzieży naszej Archidiecezji przed tygodniem zebraliśmy 1200 zł. Bóg zapłać!
  12. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Rzymu 18 - 21.01.2023 i do Ziemi Świętej 10 - 17.04.2023. Więcej informacji, program i zapisy w zakrystii.
  13. Zakład Kominiarski w Nowym Targu informuje, że od wtorku (11.10) rozpoczyna okresowy przegląd i czyszczenie przewodów kominowych, spalinowych, dymowych i wentylacyjnych w Niedzicy. Kominiarze proszą o współpracę przy wykonywaniu ich obowiązkowych czynności.
  14. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela, Rycerz Niepokalanej.