XXX Niedziela Zwykła

Niedziela, 23 października 2022 14:34

1. Msze św. o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Różaniec o godz. 17:30.
    Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można wesprzeć misjonarzy ofiarą do puszek. Bóg zapłać!
    Rada Rodziców przy ZPO w Niedzicy zorganizowała kiermasz ciast, z którego dochód przeznaczony jest na remont placu zabaw koło szkoły. Ciasta upieczone przez rodziców są sprzedawane przy naszych kościołach po każdej Mszy św. Koszt paczki 30 zł. Zachęcamy do pomocy.
    Natomiast do puszek zbieramy ofiary na poszkodowaną w pożarze rodzinę z Krośnicy, która straciła dobytek całego życia. Bóg zapłać za każdą pomoc.
    Codziennie o godz. 17:30 zapraszamy na różaniec, na Zamku o 16:30.
    - czwartek 20.10 - święto św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza
    - niedziela 30.10 - Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego
    - Ku czci Wszystkich Świętych odpust w Kacwinie, suma o godz. 11:30.
  3. W tym tygodniu różaniec poprowadzą:
    - Poniedziałek - Róża MB Gromnicznej
    - Wtorek - Róża MB Nieustającej Pomocy
    - Środa - Wspólnota Matki w Modlitwie
    - Czwartek - Róża MB Łaskawej
    - Piątek - Róża Ukoronowania NMP
    - Sobota - Róża Św. Anny
    - Niedziela - Różaniec za zmarłych
  4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Byśmy mogli zyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty.
    - Poniedziałek od 17:00 - dzieci ze szkoły podstawowej
    - Wtorek od 17:00 - młodzież ze szkół ponadpodstawowych
    - Środa - sobota od 17:00 - dorośli
    - Czwartek od 16:00 - Zamek
  5. Bierzmowani: spotkanie we wtorek o godz. 16:45 klasa VIII.
  6. Mały Apostoł zaprasza na spotkanie dzieci (z kl. I-VI) w sobotę o godz. 16:00.
  7. Grupa Młodzieżowa zaprasza młodzież od kl. VII SP na spotkanie. piątek po Mszy św. wieczornej.
  8. Grupy dorosłych: a) Światło Słowa spotkanie w poniedziałek, b) chór we wtorek po Mszy św. wieczornej, c) Matki w Modlitwie w środę.
  9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Rzymu 18-21.01.2023 i do Ziemi Świętej 10-17.04.2023. Więcej informacji, program i zapisy w zakrystii.
  10. Bardzo serdecznie prosimy o zrobienie porządku na cmentarzu i wrzucanie śmieci do kontenera. Po zapełnieniu zostanie wywieziony. Po Wszystkich Świętych zostanie podstawiony nowy na wypalone znicze.
  11. Strażacy z Niedzicy – Zamku bardzo serdecznie dziękują za hojne wpłaty na potrzebne dofinansowanie do zakupu nowego samochodu bojowego wszystkim mieszkańcom Niedzicy – Zamku. Zebraliśmy 24140 zł, w tym 700 zł od ludzi dobrej woli. Bardzo dziękujemy i wypraszamy u naszych patronów Św. Floriana, Św. Andrzeja i Św. Bartłomieja bezpieczeństwa na każdy dzień dla wszystkich ludzi dobrej woli.
  12. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.