XXXII Niedziela Zwykła

Niedziela, 6 listopada 2022 09:11

1. Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Nieszpory za zmarłych o godz. 17:30.
    - środa 9.11 - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    - czwartek 10.11 - wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
    - piątek11.11- wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Odpust w Krempachach. Suma o godz. 930 i 1130. Narodowe Święto Niepodległości. W naszej modlitwie pamiętajmy o naszej Ojczyźnie.Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wspólny śpiew pieśni patriotycznych.
    - sobota 12.11 - wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  3. Przez miesiąc listopad (do niedzieli Chrystusa Króla) zapraszamy na różaniec z wypominkami o godz. 1725, oraz rano o godz. 645.
  4. W przyszłą niedzielę VI Światowy Dzień Ubogich. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona na ten cel. Bóg zapłać!
  5. Bierzmowani: spotkanie we wtorek o godz. 1645 klasa VIII i po Mszy św. klasyVI i VII.
  6. Mały Apostoł zaprasza na spotkanie w sobotę o godz. 1530.
  7. Grupa Młodzieżowa spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  8. Grupy dorosłych: a) Światło Słowa w poniedziałek, b) chór we wtorek c) Matki w Modlitwie w środę.
  9. W minioną niedzielę na pomoc misjonarzom zebraliśmy 1500 zł. Bóg zapłać!
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy naszym panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy czyszczeniu lasu kościelnego. Bóg zapłać!
  11. Informacje Wójta Gminy Łapsze Niżne:
    a) od wtorku 8.11 od 830 w godzinach pracy urzędu można składać wnioski o zakup węgla. Więcej informacji na stronie internetowej UG.
    b) Gminne obchody Narodowego Dnia Niepodległości odbędą się w Łapszach Niżnych w piątek 11.11. Rozpoczęcie o godz. 1000 Mszą św. w kościele parafialnym i występy finalistów Gminnego Konkursu Pieśni Patriotycznych.
  12. W miesiącach zimowych Msza św. na Zamku jest przeniesiona z czwartku na piątek o wyznaczonej porze.
  13. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.