Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Niedziela, 20 listopada 2022 12:25

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Niech Jego panowanie będzie panowaniem bez końca, także w naszych rodzinach, parafii, Ojczyźnie i świecie.
    Msze św.:o godz. 7:30 w języku słowackim, o 9:00 dla dzieci i młodzieży, o 10:15 w Niedzicy-Zamku, suma o godz. 11:30 i wieczorem o godz. 18:00. Nieszpory o godz. 17:30.
    • wtorek 22.11 - wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Naszą scholę, nowo powstały chór parafialny oraz pana organistę polecajmy w modlitwie.
    • czwartek 24.11 – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dunc – Lac, kapłana i Towarzyszy
    • piątek 25.11- wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy. Odpust w Nowej Białej – suma o godz. 9:30 i 11:30.
  3. Dziś w GOK-u Cecyliada. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym przeglądzie scholii.
  4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Wspólnota Światło Słowa, zaprasza na adorację z celebracją Szaty Jezusa. Skorzystajmy z tej okazji uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  5. W sobotę w kaplicy w Niedzicy – Zamku odpust ku czci Św. Andrzeja Apostoła – suma o godz. 11:00 zostanie odprawiona przez Złotego Jubilata ks. Wojciecha Głowę. Bardzo prosimy o udział we Mszy św. w strojach regionalnych, mundurach strażackich, byśmy jak najgodniej przeżyli nasz odpust.
  6. Bierzmowani: spotkanie we wtorek o godz. 16:45 klasa VIII
  7. Mały Apostoł zaprasza na spotkanie w sobotę o godz. 15:30.
  8. Grupa Młodzieżowa spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej.
  9. Grupy dorosłych: a) Światło Słowa w poniedziałek, b) chór we wtorek c) Matki w Modlitwie w środę.
  10. Dziś do grona Służby Liturgicznej Ołtarza zostali przyjęcie nowi ministranci. Bardzo cieszymy się z tego faktu i polecamy ich waszej modlitwie. Chętnych do służby chłopców zapraszamy na zbiórkę w każdy poniedziałek o godz. 16:45.
  11. Z okazji Dnia Ubogich zebraliśmy ofiarę na ten cel w wysokości 1990 zł i 10 €. Serdeczne Bóg zapłać.
  12. Zachęcamy do lektury czasopism: Gość Niedzielny, Niedziela.